2019 Domácí sůl - Slavnosti koni Kuks

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:Já a můj Příběh

Jsem člověk, který miluje přírodu a její dary. Součástí mého života je láska, vaření, tvoření, cestování a fotografování. Zbožňuji západy slunce, vítr, moře, sůl ve vlasech, hortenzii, růžovou barvu, brambory na loupačku, vůni bylin, šaty, levanduli, krajky, květiny, zámky, zahrady, melouny, spánek a léto...

Už jako malé dítě jsem většinu svého času trávila v kuchyni, na zahradě a venku. Příroda mě vždy fascinovala nejen svou nádherou, čistotou, energií, náladou, vůní, barevností, ale i hojností. Ta neuvěřitelná rozmanitost, ve které jsem se našla.

Dětská léta skončila a já nastoupila na střední školu. Po dokončení střední školy maturitní zkouškou jsem nastoupila na vysokou. Vše bylo na správné cestě a můj život klapal přesně tak, jak jsem si přála, avšak během jedné únorové noci se během pár hodin naprosto od kořenů změnil. Začal totiž boj o můj život.  Dva roky mi trvalo, než jsem se dokázala vrátit do normálního života. Onemocnění s sebou přineslo i několik omezení, se kterými jsem se musela naučit žít. Vysokou školu jsem přesně po roce a půl studií ukončila a přesto toho nelituji. Díky této obrovské zkušenosti jsem v sobě našla velikou lásku k ručním pracem a vytvořila svůj projekt (Domácí sůl) a eshop. Zabývám se domácí, kvalitní, čistou ruční výrobou propojenou s přírodou a láskou.

Mé výrobky: Luxusní ochucená sůl na vaření, voňavá rozpustná sůl, vonné polštářky, plátěné tašky, přírodní mazadlo, květinové náramky s příběhem květin, ozdoby na krk, věnečky do vlasů a přírodní svíčky.

Luxusní Ochucená sůl VENY je obohacena vysoce kvalitním čerstvým Bio ovocem, Bio zeleninou, sušeným ovocem, zeleninou, sušenými květy, kořením a bylinami. Používané léčivé byliny pochází z České a Slovenské republiky. Bio ovoce a Bio zelenina pochází od českého obchodníka, který si většinu svých produktů pěstuje sám. Blízce spolupracuje s českými a zahraničními biozelináři. Sůl obsahuje všechny minerály i stopové prvky (vápník, hořčík, draslík). Není průmyslově zpracována, neobsahuje žádné synteticky vyrobené chemické látky jako jsou barviva, zahušťovadla, sladidla, emulgátory, konzervační látky, aditiva atd. Sůl je vyráběna ručně.
Luxusní mořská sůl pochází z Italské oblasti "Puglia". Její vznik, sběr i vlastnosti jsou naprosto unikátní. Solná pole jsou rozložena na ploše o velikosti 4000 hektarů. Jsou státní přírodní rezervací mezinárodního významu, tato pole poskytují působiště ptactvu, které odlétá v době stěhování z Afriky na sever Evropy.
Ochucená sůl je velice známá a oblíbená převážně v zahraniční kuchyni. Používá se k dochucování pokrmů a k vyzdvižení netradiční chuti. Zkušení i amatérští kuchaři jistě ocení obrovskou kreativitu dochucování. Experimentovat se může nejen s chutí, vůní, barevností, ale i vzhledem.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky