Info pro stánkaře - Slavnosti koni Kuks

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Info pro stánkaře

POZOR - PŘÍJEM STÁNKŮ PRO ROK 2017 UKONČEN, individuálně lze dohodnout již jen občerstvení nebo výrobky s koňskou tématikou.


  1. Výběr stánků probíhá postupně dle datumu přijetí přihlášky. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout stánek z důvodu opakovaného nebo pro akci nevhodného sortimentu nebo nevhodné podoby stánku.
  2. Cena za zábor místa pro stánek (kompletní zábor včetně místa k sezení, pro vystavené zboží atd.), je 70 Kč/m2 pro výrobky a balené potraviny a 270 Kč/m2 pro občerstvení a rozlévané nápoje.
  3. Přihlášení proveďte vyplněním formuláře na této stránce a vyčkejte na potvrzení přijetí přihlášky pořadatelem – tj. přidělení čísla stánku a zaslání Řádu akce pro stánkaře.
  4. Úhradu ceny za stánek proveďte na číslo účtu 276626055/0300, variabilní symbol = číslo stánku, a to do 10 dnů od přidělení čísla stánku. V případě nezaplacení v termínu bez dohody s pořadatelem bude vaše místo přenecháno dalším stánkařům.
  5. O umístění stánku na akci rozhodne pořadatel, přihlášení prodejci budou nejdéle týden před konáním akce informováni o vyhrazeném místě a způsobu příjezdu.


Přihláškový formulář:
anone 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky