Seznamte se s účinkujícími - Slavnosti koni Kuks

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Záštitu nad akcí Slavnosti koní, historie a řemesel Kuks 2019 převzal ministr zemědělství Miroslav Toman

Zde postupně doplňujeme Příběhy účinkujících a řemeslníků,
se kterými se v neděli 30. 6. 2019 na Kuksu potkáte:
Začněme těmi, kdo náš program budou (už potřetí) zahajovat a ukončovat. Manželé Jirsovi se synem Mírou a se svými dravci vám přibližují přírodu prostřednictvím sokolnictví - jejich program znáte pod názvem Dotkni se křídel. Chcete je poznat blíže? - podívejte se na povídání zde


Poprvé pro vás letos chystáme představení jednoho krásného, sladkého a voňavého Letos na Kuks přiletí také včelky...a včelařiřemesla. Zde platí doslova, že řemeslo má zlaté dno. Jedná se totiž o dno medometu a tím zlatem je med. Ano, řeč je o včelařství. Připravujeme pro vás povídání o medu, včelích produktech, včelách i včelaření. Budete si moci osahat různé včelařské vybavení a prohlédnout živé včely. 30. června 2019 se na vás v Kuksu těší včelaři i včelařky!
Pokud jste netrpěliví, nakoukněte zatím do Včelnice u Lenky - na facebookovou stránku Lenky Čtvrtečkové plnou zajímavých informací o včelách, včelích produktech a jejich účincích.

Grafika letošního roku patří bílému starokladrubskému spřežení, které nám už potřetí na Kuks přivedou Červené Karkulky, nebo-li Majka s Lenkou.
Splněné sny o bílých koních Majky Bíbrové si můžete připomenout zde.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky